Współpraca

REKLAMA W CZASOPIŚMIE


Reklama w czasopiśmie N@uczyciel może przyjmować kilka form:

 • klasyczna reklama
 • artykuł sponsorowany
 • wywiad sponsorowany

N@uczyciel to czasopismo popularnonaukowe, wydawane przez OCDN od 2012 roku wyłącznie w wersji elektronicznej. Czasopismo jest skierowane do nauczycieli oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką edukacyjną. Pragniemy uczestniczyć w tworzeniu i doskonaleniu nowoczesnego systemu edukacji, promując ciekawe inicjatywy oraz innowacyjne i skuteczne rozwiązania. Tematyka czasopisma obejmuje przede wszystkim bieżące sprawy związane z edukacją, jak również specjalistyczne zagadnienia dedykowane węższej grupie naszych odbiorców np. nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel przedmiotów ścisłych, nauczyciel języków obcych, czy dyrektorzy.


REKLAMA W KANAŁACH SOCIAL MEDIA


 • Miejsce na interaktywną reklamę - linki, galerie zdjęć prowadzące do stron www
 • Ściśle określona grupa odbiorców - nauczyciele na wszystkich etapach edukacyjnych
 • Zaangażowane grono fanów na portalu facebook
 • Kompleksowe działanie na polu edukacyjnym
 • Zasięg ogólnopolski

Aktywnie promujemy czasopismo na portalu facebook, zyskując coraz większą popularność i kolejnych czytelników. Od 2015 roku zaczęliśmy korzystać z rozwiązań oferowanych przez platformę Issuu. Nasze czasopismo jest już dostępne na urządzeniach mobilnych, może być łatwo rozpowszechniane w mediach społecznościowych i pozwala na przeprowadzenie interaktywnej kampanii reklamowej.

Posiadamy 2 aktywne fanpage na portalu facebook: OCDN oraz N@uczyciel, na których łączna liczba unikalnych użytkowników to ponad 6600 osób. Każdego dnia, dołączają do nas nowe osoby, które z wielką chęcią angażują się poprzez dodawanie komentarzy, udostępnianie statusów czy polubienia. Najbardziej popularne posty mają zasięg ponad 15 000 osób. Średnia popularność postów kształtuje się na poziomie 6-7 tys. użytkowników.


PATRONAT MEDIALNY


Oferujemy możliwość objęcia patronatem medialnym lub merytorycznym wydarzeń, konkursów, imprez tematycznych oraz wszelkiego rodzaju eventów mogących potencjalnie stanowić przedmiot zainteresowania dla naszych odbiorców.


Korzyści płynące z nawiązania współpracy:

 • Dotarcie do szerszego grona odbiorców
 • Promocja na łamach portalu facebook oraz strony internetowej OCDN
 • Cykliczne przypominanie o wydarzeniu poprzez nasze kanały social media
 • Możliwość opublikowania relacji po wydarzeniu w czasopiśmie N@uczyciel, bądź jej zapowiedzi w formie dowolnej


Harmonogram do pobrania dostępny tutaj

Oferta reklamowa do pobrania dostępna tutajFirmom, które skorzystają z naszej oferty, udzielamy 10% rabat na kolejną reklamę.

Jesteśmy elastyczni i chętnie przyjmiemy zamówienie na nieszablonową reklamę. Nietypowe zamówienia są wyceniane indywidualnie.

Ceny podane w ofercie dotyczą wyłącznie publikacji gotowych materiałów i nie obejmują przygotowania projektu oraz opracowania graficznego reklamy. Usługa zaprojektowania reklamy podlega osobnej wycenie.


Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane publikacją

do kontaktu  mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznego: (0-12) 633 33 67

Czasopismo N@uczyciel na Facebooku