Dla autorów

 


Zapraszamy Państwa do współpracy przy tworzeniu czasopisma "N@uczyciel".

Zachęcamy wszystkich nauczycieli, pracowników oświaty, studentów kierunków pedagogicznych, osoby zainteresowane tematyką edukacyjną oraz różnego rodzaju instytucje do nadsyłania swoich tekstów. 

Jesteśmy ciekawi Państwa doświadczeń, osiągnięć, pomysłów i przemyśleń. Chętnie przeczytamy o ciekawych projektach i nietypowych rozwiązaniach w edukacji. 

Osoby zainteresowanie publikacją własnych tekstów prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Informacje dla autorów tekstów

1. Wymagana objętość tekstu to 1,5 – 3 s. A4 (Times New Roman 12, interlinia 1,5).

2. Na końcu prosimy o zamieszczenie krótkiego biogramu (tytuł naukowy, zawód, miejsce pracy, ewentualne osiągnięcia zawodowe i naukowe, zainteresowania), ewentualnie dołączenie swojego zdjęcia w jak najlepszej jakości.

3. Jeśli dysponują Państwo zdjęciami własnego autorstwa lub materiałami promocyjnymi, które mogą posłużyć jako ilustracja do tekstu, prosimy o ich załączenie.

4. Propozycje publikacji należy nadsyłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule wiadomości prosimy napisać "Publikacja". Jeśli tekst zostanie zakwalifikowany do publikacji w magazynie, konieczne jest dosłanie drogą pocztową lub elektroniczną (w formie skanu) podpisanego oświadczenia o prawach autorskich.

5. Redakcja zastrzega sobie prawo do ewentualnej korekty językowej oraz merytorycznej otrzymanego materiału, w celu dostosowania go do wymogów publikacji.

6. Publikacja jest bezpłatna. Autor (autorzy) nie otrzymują wynagrodzenia za umieszczenie materiałów w magazynie.

Czasopismo N@uczyciel na Facebooku