Ogólnopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. W związku z tym, przygotowano nową ofertą kursu e-learningowego „Tworzenie strony internetowej w systemie CMS WordPress”.Mają Państwo do wyboru dwa warianty:

 • wersja BASIC – teraz tylko 139 zł (zamiast 199 zł)czytaj więcej

 • wersja PREMIUM – teraz tylko 279 zł (zamiast 399 zł)czytaj więcej


  Wersja BASIC przeznaczona jest dla osób, które znają podstawowe zasady funkcjonowania CMS WordPress oraz są w stanie samodzielnie uzyskać domenę, bazę danych i pakiet hostingowy. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrafią zainstalować i skonfigurować system oraz czerpią satysfakcję z samodzielnie wykonanych i sprawdzonych zadań. W trakcie tego kursu uczestnicy dowiedzą się, jakie są zasady tworzenia stron www, dodawania oraz edycji treści czy elementów graficznych i multimedialnych. Nauczą się korzystania z wybranych dodatków i pluginów oraz udostępniania strony w ramach narzędzi Google, biorąc pod uwagę kwestie bezpieczeństwa utworzonej strony.


  Czym różni się wersja BASIC od PREMIUM? Oto odpowiedź!

  Pakiet PREMIUM skierowany jest z myślą o osobach nie posiadających wiedzy z zakresu obsługi stron internetowych, potrzebujących wsparcia opiekuna przy rozwiązywaniu zadań oraz chcących otrzymać certyfikat jako potwierdzenie zdobytych kompetencji. Głównym atutem jest opieka doświadczonego trenera, który pomoże Państwu rozwiać wszelkie wątpliwości co do rozwiązywanych zadań. Stały kontakt z tutorem usprawni pracę na platformie e-learningowej.


  Od 15 maja rusza przedsprzedaż na obie wersje kursu – 30% taniej!
  Dla wersji PREMIUM przygotowano tylko 100 miejsc w promocyjnej cenie!