Forum Nowych Technologii i Innowacji w Edukacji, odbyło się po raz pierwszy, w dniach 5-7 października 2016r., w Kielcach. Był to kongres poświęcony najnowszym trendom oraz kierunkom rozwoju w edukacji.

Jednocześnie, odbywało się również drugie wydarzenie - I Salon Nowoczesnych Technologii i Wyposażenia dla Edukacji. Podczas wydarzenia oprócz uczestników Forum, pojawiło się także wiele firm w roli wystawców, prezentujących swoje produkty, które idealnie wpisały się w temat kongresu. Wyposażenie szkół czy przedszkoli to istotny element, by poprawić komfort nauki. Inteligentne rozwiązania, rozwój technologii informatycznej, czy nowe podejście do architektury, przyczyniają się do rozwoju systemu kształcenia. Pojawiło się również wiele osobistości, związanych ściśle z edukacją. Nie zabrakło również przedstawicieli z innych krajów, którzy przyjechali, by zaczerpnąć inspiracji, które później będą mogli wdrożyć do swoich szkół.

Przedstawiciele naszego centrum także wzięli udział w wydarzeniu, pojawiając się tam w podwójnej roli: jako wystawcy, a także partnerzy kongresu. Przy stoisku reklamowym, udzielaliśmy wszelkich informacji o funkcjonowaniu naszego centrum, prowadzonych kursach dla nauczycieli oraz przedstawialiśmy profil czasopisma. Serdecznie zapraszamy do naszej fotorelacji z wydarzenia.