OCDN partnerem medialnym! Pragniemy poinformować, iż Ogólnopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zostało Partnerem Medialnym "XI Kongresu Zarządzania Oświatą".Kongres odbędzie się w Gdańsku, w terminie 26-29.09.2016r.


Jest to największe, cykliczne wydarzenie tego typu, które odbywa się corocznie. Uczestniczy w nim od 750 do 1100 osób każdego roku. Są to dyrektorzy szkół, samorządowcy, urzędnicy oświatowi (wójtowie, burmistrzowie, prezydenci, starostowie, szefowie wydziałów oświaty, wizytatorzy, inspektorzy).


Miejscem tegorocznej edycji będzie Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, która położona jest na wyspie Ołowianka, w zabytkowych, przebudowanych i rozbudowanych budynkach dawnej miejskiej elektrowni. Odbędą się w niej pierwszy oraz drugi dzień Kongresu. Natomiast ostatniego dnia, zajęcia będą odbywały się w Europejskim Centrum Solidarności.

W programie Kongresu, znajdą się między innymi:

I. BLOK PROGRAMOWY: Polityka Oświatowa.

II. BLOK TEMATYCZNY: Wychowanie i Relacje w szkole.

III. BLOK PROGRAMOWY: Nauczanie i uczenie się.

IV. BLOK TEMATYCZNY: Edukacja Przedszkolna na Kongresie.

V. POMORSKA OŚWIATA SAMORZĄDOWA. BLOK TEMATYCZNY MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO.

VI. OŚWIATA GDAŃSKA. Przykłady najlepszej praktyki. BLOK TEMATYCZNY URZĘDU MIASTA GDAŃSKA.

VII. BLOK PROGRAMOWY: Warsztat Dyrektora-praktyka.

VII. BLOK PROGRAMOWY: Jak stawić czoła sytuacji kryzysowejGdyby zechcieli dowiedzieć się Państwo więcej na temat Kongresu, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony gdzie znajdą Państwo więcej informacji, a także szczegółowy plan wydarzenia oraz program. Mogą Państwo również zajrzeć do galerii z zeszłorocznego Kongresu, który odbył się we Wrocławiu.