Bezpłatny kurs dla nauczycieli "ZONDLE - NAUKA PRZEZ ZABAWĘ"

Od 22 lutego 2016 zapraszamy wszystkich sympatyków naszego Centrum na bezpłatny kurs e-learningowy Zondle - nauka przez zabawę. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich nauczycieli, którzy chcą prowadzić lekcje w wykorzystaniem dostępnych, bezpłatnych narzędzi informatycznych. Jest przewidziany na 15 h pracy własnej uczestnika. Dostępny będzie na platformie OKAPI od 22 lutego 2016 r.

Dlaczego warto poznać Zondle?

Zondle umożliwia tworzenie gier i quizów językowych, matematycznych czy przedmiotowych o różnym stopniu trudności i tematyce. Dzięki możliwości tworzenia własnych klas i dodawania uczestników możemy śledzić postępy swoich uczniów i je porównywać. Aplikacja pomaga motywować uczniów do nauki za pomocą zbieranych punktów umożliwiających zakup różnych gadżetów na platformie lub realnych nagród wspólnie ustalonych z nauczycielem. Jeżeli nasza klasa nie jest wyposażona w stanowiska komputerowe, a chcemy przeprowadzić quiz na lekcji, możemy wykorzystać tablety lub smartfony naszych uczniów.

Jak rozpocząć realizację kursu?

Jedynym warunkiem uczestnictwa w bezpłatnym kursie Zondle - nauka przez zabawę jest posiadanie konta na platformie Okapi.

Załóż konto lub Zaloguj się


Po zalogowaniu na platformie OKAPI w skrzynce odbiorczej platformy będzie na Państwa czekała wiadomość z indywidualnym kodem dostępu do kursu. Przed rozpoczęciem realizacji kursu warto zapoznać się z pomocą.


Zapraszamy!

Zapraszamy także Państwa do zapoznania się z informacją o rekrutacji na kursy dofinansowane dla nauczycieli w ramach projektu

TIK w edukacji - edycja 2