IT Teachers' Days 2017 to pierwsza konferencja edukacyjna, która dotyczy nauki wykorzystywania nowych technologii w dydaktyce i uświadamia o korzyściach z tego płynących.

Pragniemy, aby uczestnicy konferencji wynieśli z niej przydatną wiedzę, którą z powodzeniem będą mogli wykorzystywać w swoim środowisku pracy. Innowacyjne metody nauczania są bardzo przydatne w dzisiejszym świecie, dlatego chcemy przekazać Państwu niezbędne informacje, dotyczące nauki programowania oraz dostarczyć wiedzę o niezbędnych narzędziach i rozwiązaniach, które można wykorzystać w nauce różnego rodzaju przedmiotów. W programie znajdą Państwo dwa bloki: wykładowy oraz warsztatowy. Blok wykładowy będzie dotyczył różnych zagadnień, które mogą okazać się przydatne w zarządzaniu szkołą. Opowiemy wówczas o tym, jak ważny jest zawód nauczyciela, wyjaśnimy „o co chodzi” w prawie ochrony własności intelektualnej, a także poruszymy kwestie związane z przemianami w edukacji. Natomiast blok warsztatowy będzie skoncentrowany na doskonaleniu kompetencji informatycznych, dzięki zajęciom z doświadczonymi trenerami. Pokażemy, jak sprawić, by bez wysiłku i samodzielnie założyć szkolną stronę internetową. Nauczymy, jak za pomocą robotów przekazać wiedzę dotyczącą programowania najmłodszym uczniom. Nie zabraknie również nowości, które mogą okazać się przełomowe w procesie kształcenia.

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej konferencji, będą mogli Państwo zaczerpnąć garść nietuzinkowych pomysłów, które przełożą się na jakość kształcenia w polskich szkołach. Przy okazji wydarzenia, chcielibyśmy udostępnić Państwu możliwość zapoznania się z firmami, które z chęcią podejmą współpracę ze szkołami. Dlatego, specjalnie dla Państwa, zorganizujemy targi, na które zaprosimy szkoły językowe, wydawnictwa, czy firmy, w których ofercie znajdują się innowacyjne rozwiązania dla placówek oświatowych. Nie zabraknie również ciekawych konkursów, czy kuponów rabatowych na przeróżne usługi. Plan obejmuje również zorganizowanie wieczornych wyjść do teatru, zwiedzanie Krakowa oraz wieczór gier planszowych na Uniwersytecie Jagiellońskim, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy zainteresowani.

Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania określonej puli biletów, jednak nie później niż do września 2017 roku. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, na której będzie można dokonać zakupu biletu wstępu na wydarzenie.


Szczegółowe informacje:

www.tedit.pl

www.facebook.com/tedit

Biuro IT Teachers’ Days, (12) 633 33 67, wew. 202, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji udzielą:

Sabina Irzyk – Koordynator Konferencji, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agnieszka Mąka – Koordynator ds. promocji, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bernardeta Wójtowicz – Koordynator ds. merytorycznych, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Instytut Rozwoju Edukacji i Przedsiębiorczości, we współpracy z partnerami: Uniwersytetem Jagiellońskim oraz Ogólnopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli.